Digitale nieuwsbrief van Interexperience Netherlands
najaar / 2015
 
 
 
HET GAAT NIET MEER OM PRODUCTEN LEVEREN, MAAR OM TOEGEVOEGDE WAARDE CREËREN
Inhoud
 
 
 
Blog van de voorzitter
REPORTAGE EN INTERVIEW
Çakular: ‘Wij zijn de key integrator’
Rabobank: a Journey in DevOps
Website vernieuwd!
NIEUWS
Flash storage portfolio met betaalbare all-flash array
Nieuwe oplossingen voor VMware omgeving
’s Werelds dunste, lichtste en krachtigste mobiele thin client
HP beschermt bedrijven met nieuwe security analytics
Snellere transformatie naar all-flash datacenters
EXTRA
HP newsroom, HP artikelen
Klik hier voor de agenda van Connect
   
IT is big
Go Interexperience it

Alles automatiseren - of het nu bouwen, testen, releasing of deployment is. Daar draait het om volgens mij, en dus was dat de essentiële boodschap van mijn presentatie bij een Vivit webinar kortgeleden. Onder de titel Rabobank: a Journey in DevOps deelde ik daar mijn ervaringen. Prachtig platform, zo’n webinar. Van harte hoop ik dat voor collega professionals er in mijn verhaal iets van hun gading bij was. Gezien de levendige Q&A geloof ik dat wel. Want dat is nog iets, waar ik denk dat het om draait in onze branche: Q&A. Problemen dienen zich elke dag weer aan, stagneren ligt altijd op de loer. Dat willen we niet, tijd is geld. Oplossingen willen we. Ervaringen van anderen, best practices. Maar de IT wereld is groot, dus waar vind je wat je zoekt? Ik zeg u: spekkoper ben je als je weet wáár je moet zoeken. Mijn tip: Interexperience. U vindt er medeprofessionals, werkzaam in alle uithoeken van de ict, op allerlei levels. En met onze alweer vernieuwde website - dankzij de enthousiaste inzet van ons bestuurslid Jan van der Lely - maakt u snel contact met de community. En een klik op de Vivit op Connect button brengt u bij de internationale HP Gebruikerscommunity. Tel uit je winst, toch…? Over onze presence online ben ik tevreden. U ook hoop ik, en als dat anders is hoor ik dat graag. Online of face-to-face. Bijvoorbeeld tijdens onze Algemene Ledenvergadering op 2 november aanstaande. Uw inbreng over de ontwikkelingen en de toekomst van onze club juichen wij toe. Zeg nou zelf, het is toch heerlijk zo’n broedplaats van uitwisseling en oplossingen? IT is big, go Interexperience it... Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 
Çakular: ‘Wij zijn de key integrator’
In HP’s credo New Style of Business kan Erol Çakular, Country Manager Consulting HP Nederland, zich helemaal vinden. Lees verder
 
 
Rabobank: a Journey in DevOps
“Wij geloven niet in één oplossing ‘that can boil the ocean’, er zijn meerdere manieren om te automatiseren”, betoogde Toine Jenniskens tijdens een webinar op 23 september j.l. Lees verder
 
 
Website vernieuwd!
Na een flinke periode van voorbereiding is het dan zover: Onze Interexperience site heeft een nieuw uiterlijk! Lees verder
 
 
Flash storage portfolio met betaalbare all-flash array
Door innovaties kan HP 3PAR StoreServ Storage de transformatie naar hybride IT en all-flash datacenters ondersteunen. Lees verder
 
Nieuwe oplossingen voor VMware omgeving
Nieuwe oplossingen zorgen binnen de VMware omgeving voor snellere implementatie en een grotere ROI (return on investment). Lees verder
 
’s Werelds dunste, lichtste en krachtigste mobiele thin client
HP introduceert de mt42, ’s werelds dunste (187mm), lichtste (1,5 kg) en krachtigste mobiele thin client. Lees verder
 
HP beschermt bedrijven met nieuwe security analytics
Met nieuwe oplossingen voor security analytics stappen bedrijven over van ouderwetse beveiligingsmethodes naar een moderne aanpak. Lees verder
 
Nieuwe Hyper-Converged Appliance is snel en goedkoop
HP’s ConvergedSystem 250-HC StoreVirtual (CS 250) biedt een virtuele server en storage infrastructuur die binnen enkele minuten geconfigureerd kan worden. Lees verder
 

 HP Artikelen
 HP Newsroom

   
   
  Deze digitale nieuwsbrief is een uitgave van Interex Netherlands, de HP gebruikersvereniging van en voor IT-professionals